Finn skule

Våre skular og barnehagar er organisert saman i oppvekstsentra.

Der er ein driftssjef for heile oppvekstsenteret og på dei største sentra er der ein fagleiar for skule og ein fagleiar for barnehage.

Under finn du adressa til dei ulike oppvekstentra med opplysningar og kontaktinformasjon til driftssjef og fagleiar for skulen.

Dersom du lurer på noko er det berre å ta kontakt.

 

Davik oppvekst
Avd. skule

Adresse: Sørsida 1801, 6730 Davik
Tlf.: 57 79 47 30
Driftssjef: Helge Bakke
E-post: helge.bakke@bremanger.kommune.no 
Tlf.: 95 98 52 64

Fagleiar skule: Leif Jarle Olsbø
E-post:Leif.Jarle.Olsbo@bremanger.kommune.no 
Tlf.:  91 73 40 83
 

Hauge oppvekst
Avd. skule

Adresse: Bjørsvika 1, 6727 Bremanger
Tlf.: 57 79 65 50
Driftssjef:Kåre Magne Moe
Epost: Kare.Magne.Moe@bremanger.kommune.no 
Tlf.: 95 98 29 48

Fagleiar skule: Roger Nyborg                 
E-post: roger.nyborg@bremanger.kommune.no 
Tlf.: 95 44 14 69
 

Kalvåg oppvekst
Avd. skule

Adresse: Kleivavegen 13, 6729 Kalvåg
Tlf. til kontoret:91 69 84 11

Fungerande Driftssjef: Dag Magne Nigardsøy
E-post: Dag.Magne.Nigardsoy@bremanger.kommune.no 
Tlf.: 95982985                    

 

Kolset oppvekst
Avd. skule:

Adresse: Sørsida 25, 6734 Rugsund
Tlf.: 57 79 66 19
Driftssjef: Bjørg Olsbø 
Send e-post: bjorg.olsbo@bremanger.kommune.no 
Tlf.: 95 98 60 30

 

Svelgen oppvekst
Avd. skule

Adresse: Gunnar Schjelderupsveg 31, 6723 Svelgen
Tlf.: 91 62 49 27
Driftssjef: Sindre Fjeld
E-post: sindre.fjeld@bremanger.kommune.no 
Tlf.: 46 80 63 21

Fagleiar skule: Thomas Synnevåg Øvstedal
E-post: thomas.synnevag.ovstedal@bremanger.kommune.no 
Tlf.: 46 80 74 05

 

Ålfoten oppvekstsenter
Avd. skule

Adresse: Ålfotevegen 52, 6737 Ålfoten
Tlf: 57 79 58 64
Driftssjef: Eldbjørg Aske Myklebust
E-post: eldbjorg.aske.myklebust@bremanger.kommune.no 
Tlf: 95 98 52 66

 
  • Bremanger kommune
  • Tlf:   57 79 63 00, Fax: 57 79 12 49 
    E-post: post@bremanger.kommune.no
  • Opningstid måndag til fredag:
    kl. 08.00 - 15.30
  • Postdresse:
    Bremanger kommune
    Rådhuset
    Postboks 104
    6721 Svelgen
  • Besøksadresse:
    Bremanger kommune
    Granden 4
    6723 Svelgen

  •  
  • Organisasjonsnummer: 959 318 166
  • Kontonummer: 3776 07 50035
  • Ansvarleg redaktør: Stine Senneset